1 tasuta kuulutuste tahvel annetus
e-kuulutuse makett esilehel ostan otsin müün 7
8 reklaam koduleht kuidas kuulutust lisada 11
12 vahetan kontakt otsin e-kuulutuse makett
17 18 e-kuulutus on tasuta 20 21
lihtne

Kuulutuse avaldamiseks ÜHEKS KUUKS on vaja lihtsalt meile saata e-posti kasutatud@kolmteed.ee teel kuni 3 fotot jpeg formaadis (lubatud suurim e-kirja maht kokku 2Mb), iseloomustav tekst, viiteks lingid, hind, kuulutaja nimi ja kontaktid (soovitavalt telefon, e-posti aadress). Kui kuulutaja ei soovi e-posti aadressi ega perekonnanime avaldada, siis avaldame ainult eesnime ja telefoninumbri, mille eelnevalt oleme üle kontrollinud. Peale e-kirja saamist saadame (tööpäeviti 24 tunni jooksul) kuulutuse maketi kooskõlastuseks kuulutuse saatja e-posti aadressile. Pärast kirjaliku kooskõlastuse saamist e-posti või SMSi teel (piisab vastusest "sobib") avaldame kuulutuse esimesel võimalusel.

tingimused

Käesolev e-kuulutuste tahvel on mittetulunduslik ettevõtmine ja administreeritakse tänu reklaamiandjate lahkusele ning kuulutajate annetustele.
Kuulutuste asukohad tahvlil on suhtelised. Nende paigutamine leheküljel sõltub nende kogusest.
Kui kuulutaja soovib pikendada oma kuulutuse avaldamise tähtaega, siis on vaja sellest administraatorile teada anda vähemalt kolm tööpäeva enne e-kuulutuse avaldamise tähtaja lõppu. Kui soovitakse kuulutust ülespoole (ettepoole) tõsta, siis sõltub see annetusest.
Juhul kui ühte kategooriasse koguneb juba liiga palju e-kuulutusi, siis avame uue alamkategooria kõige rohkem kuulutusi avaldatud tooterühmale.
Kui on soov avaldada kuulutust kodulehe esilehel või tootekategooria "müün" esilehel, siis käsitleme seda reklaamina ning kuulutuse maksumuseks kodulehe esilehel on 9€, tootekategooria esilehel 6€ üks kuu. Kuulutus dubleeritakse soovitavas rubriigis. Tasumine toimub eraisikuna ettemaksuarve alusel.
Annetusi e-tahvli käigushoidmise toetamiseks saab teha Kolm teed MTÜ arveldusarvele (selgitusena "kuulutus") EE241010220063547011.
Administraator kontrollib ja vastavalt vajadusele korrekteerib informatsiooni, mida soovitakse e-tahvlil avaldada. Meile jääb õigus keelduda kuulutuse avaldamisest juhul kui sisu ei vasta headele tavadele ja meie e-kuulutuste avaldamise tingimustele

Kolm teed MTÜ ei tegele ostmise või müümisega, me ainult vahendame kuulutusi.

Oleme alati avatud ja tänulikud koostööpakkumistele ja ettepanekutele.

Annes
Administraator Annes Poolma
e-post: annes@kolmteed.ee


©2012-2019 Kolm teed MTÜ kolm teed Klikka siin ja vaata mida me veel teeme