1 tasuta kuulutuste tahvel annetus
6 ostan otsin müün 7
8 reklaam koduleht kuidas kuulutust lisada 11
12 vahetan kontakt annan ära 9€
17 18 lihtne 20 21
Reklaamide avaldamise tingimused

e-tahvel on loodud tulevikule mõeldes - lähitulevikus kaovad harjumuspärased arvutid ja neid asendavad puutetundliku ekraaniga mobiilsed seadmed. Tähtsaim argument e-tahvli lahendusele on lihtsus ning kasutamine puutetundlikel tahvelarvutitel. Keskkond on pidevas arenduses ja loodetavasti muutub aina paremaks.
Käesolev e-kuulutuste tahvel on mittetulunduslik ettevõtmine ja administreeritakse tänu reklaamiandjate lahkusele ning kuulutajate annetustele.
Reklaamide ja kuulutuste asukohad tahvlil on suhtelised. Nende paigutamine leheküljel sõltub nende kogusest ja reklaamiandja soovist.
Juhul kui ühte kategooriasse koguneb juba liiga palju e-kuulutusi, siis avame uue alamkategooria kõige rohkem kuulutusi avaldatud tooterühmale.
Reklaami soovitatavad formaadid on gif, jpg, png ja swf aga tuleb arvestada, et Flash ei tööta mitmetel seadmetel. Kui Teil ei ole valmisreklaami, siis võime selle valmistada vastavalt meie hinnakirjale.
Vähim reklaamide avaldamise periood on üks kuu ja neid võib vahetada mitte sagedamini kui üks kord kuus.
Mooduleid müüakse piiratud koguses ja ainult ettevõtetele.
Reklaami üheks kuuks avaldame pärast ettemaksuarve tasumist, pikemaks perioodiks esitame arve iga jooksva kalendrikuu viimasel kuupäeval.
Kui eraisik soovib avaldada kuulutust kodulehe esilehel või tootekategooria "müünvas rubriigis. Tasumine toimub eraisikuna ettemaksuarve alusel.

" esilehel, siis käsitleme seda reklaamina ning kuulutuse maksumuseks esilehel on 9€, tootekategooria esilehel 6€ üks kuu. Kuulutus dubleeritakse soovita

Oleme alati avatud ja tänulikud koostööpakkumistele ja ettepanekutele. Reklaamide asukohtade maketi ja hinnakirja saadame Teile personaalselt.

Annes
Administraator Annes Poolma
e-post: annes@kolmteed.ee


©2012-2017 Kolm teed MTÜ kolm teed Klikka siin ja vaata mida me veel teeme